gellert_ostrozansky

Krédo architekta:  

Každý človek je individuálny, každý dom je jedinečný. Úlohou architekta je nájsť vhodné riešenie a rovnováhu medzi človekom a projektom, aby dom sa stal domovom a človek jeho obyvateľom. 

Gellért Ostrozánsky

Niečo o mne… Vyštudoval som architektúru na fakulte Slovenskej technickej univerzity v Bratislave a ihneď po štúdiu som zbieral skúsenosti v rôznych architektonických kanceláriách nielen na Slovensku ale aj v Budapešti.

Od roku 2010 mám vlastný ateliér – architektonické štúdio, kde sa zameriavam na hľadanie vhodných riešení individuálnych projektov rodinných domov, ktoré sú blízke človeku, trvácne k prírode, rešpektujú architektúru okolia a snažia sa sledovať aktuálnosť a súlad regionálnej architektúry a jej jemného prechodu k moderným tvarom.

Moje myšlienky sú skicované ceruzkou s bielymi stenami, kde spájam funkciu jednoduchosti s ohľadom na jednoduchosť dispozície a čistosťou architektúry.

Verím, že aj vám budem môcť ponúknuť svoje skúsenosti a pomôcť pri tvorbe jedinečného projektu, vysnívaného rodinného domu.

Aby dom sa stal domovom a človek jeho obyvateľom.

Ing. arch. Gellért Ostrozánsky, hlavný projektant A-MONT rodinné domy, mail: architekt@a-mont.sk , mob.  +421 911 111 166

RODINNÝ DOM NA MIERU

Nenašli ste v našej ponuke ani v žiadnom katalógu rodinný dom, ktorý by sa Vám páčil?

Neváhajte nás kontaktovať a my Vám ochotne poradíme.