OKNÁ PRIAMO OD VÝROBCU

Naša spoločnosť vyrába okná a dvere z komponentov od renomovaných európskych dodávateľov. Všetky materiály prešli prísnym výberom v súlade s požiadavkami normy ISO 9002. Prednosťou našich okien a dverí sú predovšetkým ich vynikajúce tepelno-izolačné vlastnosti, vysoký útlm hluku, funkčná spoľahlivosť, nenáročná údržba, estetický vzhľad a vysoká životnosť.

NOVÉ OKNÁ Z VÝROBY ZA 10 DNÍ

Podľa Vašej požiadavky navrhneme, vyrobíme a namontujeme nové okná v termíne už do 10 pracovných dní. Rýchlosť, kvalita a precíznosť sú našou prioritou. Riadime sa heslom: „Kvalita = spokojný zákazník!“

IBA U NÁS ZA MONTÁŽ OKIEN NEPLATÍTE

K oknám a dverám ponúkame širokú škálu doplnkového sortimentu ako sú vonkajšie a vnútorné parapetné dosky, rolety, žalúzie, siete proti hmyzu v rôznych tvaroch a vyhotoveniach. Spolu s uvedenými výrobkami poskytujeme celú radu služieb od poradenstva, cez vypracovanie cenových ponúk,demontáž pôvodných okien vrátane likvidácie odpadu a vyspravenia špaliet okenných otvorov. No ako jediný na slovenskom trhu Vám môžeme ponúknuť montáž nových plastových okien úplne ZADARMO!

REFERENCIE

Naše plastové okná a dvere sa osvedčili v praxi a s úspechom ich dodávame aj za hranice Slovenska. Medzi úspešne realizovanými stavbami je aj dodávka našich okien do novopostaveného RD v Austrálii.