Zabezpečujeme rekonštrukciu rodinného domu do nízkoenergetického štandardu. Našim cieľom je pretvárať domy na energeticky úsporné domy.Takáto prestavba domu vám ušetrí peniaze nielen za energiu a kúrenie. Celý proces rekonštrukcie môže zahŕňať tieto kroky:

1. VÝMENA OKIEN A DVERÍ

Vyrábame kvalitné plastové okná a dvere z komponentov od renomovaných európskych dodávateľov. Naše okná majú vynikajúce tepelno-izolačné a zvukovo-izolačné vlastnosti, funkčnú spoľahlivosť, nenáročnú údržbu, estetický vzhľad a vysokú životnosť.

2. ZATEPLENIE DOMU (ZATEPLENIE STRECHY, ZATEPLENIE FASÁDY…)

Po dôkladnom preskúmaní stavu domu a podľa požiadaviek zákazníka realizujeme zateplenie rodinného domu certifikovaným spôsobom. Navrhneme a zrealizujeme zateplenie strechy a fasády domu.
Tepelné straty fasádou predstavujú podstatnú zložku celkových strát tepla rodinných domov. Preto je zatepľovanie domov veľmi dôležité. Po zateplení aplikukujeme na fasádu povrchovú úpravu podľa vášho výberu.

3. VÝMENA STRECHY

Vymeňte starú strechu za novšiu a spoľahlivejšiu. Ponúkame vám kompletnú rekonštrukciu strechy v spolupráci so spoločnosťou Bramac.

TEPELNOTECHNICKÝ POSUDOK A TERMOVÍZNE MERANIE

K vášmu projektu rekonštrukcie rodinného domu vám vypracujeme tepelnotechnický posudok, ktorý zahŕňa prehľad o:

  • tepelnoizolačných vlastnostiach stavebnej konštrukcie,
  • priemernej výmene vzduchu v miestnosti, vzduchovej priepustnosti škár a stykov stavebných konštrukcií
  • maximálnej potrebe tepla na vykurovanie.

Ak máte záujem o kompletnú rekonštrukciu domu alebo len o niektorý z týchto 3 krokov, neváhajte nás kontaktovať.