Oranžérie vytvárajú elegantný a komfortný priestor pre váš oddych počas teplých letných dní a dlhých zimných večerov. Ich stavebná konštrukcia tvarovým, materiálovým i farebným riešením vytvára viacúčelový priestor, ktorý umožňuje rozšírenie vašej obytnej plochy, ale zároveň obohatí aj vonkajší vzhľad vášho domu či záhrady.

Oranžéria Global Summer je typ oranžérie, ktorej výstavba je veľmi jednoduchá a okrem samotnej inštalácie si nevyžaduje žiadnu prácu navyše. Má atraktívny vzhľad a zároveň je ekonomicky výhodnejšia ako iné typy oranžérií a zimných záhrad.

Technológia Global Summer zjednodušuje výstavbu osvetlenia oranžérie a vďaka šikmým strechám umožňuje lepšie odvádzanie zrážkových vôd. Používa vysoko kvalitné hliníkové komponenty, ktoré umožňujú do oranžérie začleniť stropné svietidlá a reproduktory podľa potreby používateľa. Ozdobné obloženie ukrýva odkvapy a upriamuje pozornosť na okrasnú rímsu.

VÝHODY ORANŽÉRIE GLOBAL SUMMER

Výstavba tohto typu oranžérie v porovnaní s tradičnou zimnou záhradou:

  • je jednoduchšia a rýchlejšia,
  • nákladovo efektívnejšia,
  • nevyžaduje si žiadne dokončovacie práce,
  • umožňuje použitie dekoratívneho obkladu odkvapu aj úchytov garniží a
  • používa štandardnú Global roof strechu.

Do detailov premyslený strešný systém Global roof zabezpečuje ideálne presvetlenie priestoru oranžérie. Kombinácia týchto dvoch technológií vytvára teplé, svetlé a pohodlné miesto pre váš relax či posedenie s rodinou a priateľmi.